Tahvli kruntvärv, 6m2, valge

Tahvli kruntvärv, 6m2, valge

SWMOP6

Новое

MOGU valge kruntvärv on spetsiaalselt välja töötatud MOGU valget tooni valgetahvlivärvi all kasutamiseks. Kruntvärvil on suur pigmendisisaldus, mis on vajalik ebatasaste ja tugevalt toonitud aluspindade katmiseks. See kõrgkvaliteetne, vee baasil kruntvärv jätab kvaliteetse pinnaviimistluse kõikidel pindadel. Me soovitame MOGU kruntvärvi kasutada ka Smart projektorivärvi all.

Подробнее

TOODE ON KOHE SAADAVAL

29,00 €

С НДС

MOGU valge kruntvärv on spetsiaalselt välja töötatud MOGU valget tooni valgetahvlivärvi all kasutamiseks. Kruntvärvil on suur pigmendisisaldus, mis on vajalik ebatasaste ja tugevalt toonitud aluspindade katmiseks. See kõrgkvaliteetne, vee baasil kruntvärv jätab kvaliteetse pinnaviimistluse kõikidel pindadel. Me soovitame MOGU kruntvärvi kasutada ka MOGU projektorivärvi all.

Omadused:

  • Vähelõhnav
  • Nakkub kõikide pindadega ilma eelneva lihvimiseta
  • Sobib hästi kipsplaadile, puidule ja plastikule
  • Katab tugevalt toonitud seinad ja plekid
  • Kuivamisaeg 2–4 tundi

Kasutusjuhend:

Parima tulemuse saavutamiseks kanda peale 2 kihti MOGU valget kruntvärvi. Lase 1–2 tundi kuivada enne uue kihi pealekandmist. Lase üleöö kuivada enne MOGU kruntvärvi peale Smart tahvlivärvi kandmist. Värvivanni ja muud vahendid saab peale värvimist veega puhtaks pesta.

Pakendi suurus ja toote katvus:

Ühes purgis on 750 ml kruntvärvi, mis katab 6 m² kahe kihina.

MEIE KLIENDID

Accept

Me kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates, nõustute küpsiste kasutamisega. Lisainfot saab siit