MOGU whiteboard paint 6m2 set, clear

MOGU whiteboard paint 6m2 set, clear

SWMOC6

Новое

MOGU Valgetahvli värvi 6 m² komplekt, sobib hästi seinadele kodu või ärikontorite interjööridesse, õppeasutustele tööpindadeks, lastele joonistamiseks, konverentsi ja nõupidamise ruumidesse - kus on vaja teha tööd, visulaiseerida ideid, meenutuseks tõsta esile teemasid ning jätta teateid, juhenduseks kirjutada ülessandeid, ja kas või lihtsalt ajaviiteks joonistades terved seinad täis!

Подробнее

TOODE ON KOHE SAADAVAL

199,00 €

С НДС

MOGU Valgetahvli värv, valge või läbipaistev, võimaldab lisada valgetahvli funktsiooni seintele ja mööblile ilma ruumi disainilahendust ohverdamata. Seda võib kanda ükskõik, mis värvi toonitud seinale või seinakattele, kasutades esmalt MOGU Valgetahvli krunti ja seejärel ühe kihina Smart Valgetahvli värvi.

MOGU Valgetahvli värv on vähese lõhnaga ja loodussõbralik, millele kehtib 10 aastane garantii. Paigaldamine on lihtne ja käepärane, mida soodustab värviga kaasas olev tööriista komplekt: rull, värvikauss, lihvklots, kindad, juhend ja mikrofiiber lapp valgetahvli markeri maha pühkimiseks.

Värskelt värvitud tahvel muutub kasutuskõlblikuks viie päevaga, millel võib kasutada kõiki valgetahvlitele mõeldud tooteid. 

MEIE KLIENDID

Accept

Me kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates, nõustute küpsiste kasutamisega. Lisainfot saab siit